Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor Şikayeti

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

kerimce

Yeni üye
Servis giriş adresiniz değişti mi? şirketinin ofis giriş adresi güncellendi. Bu nedenle eski adresinizle sitesine giriş yapamazsınız. Mevcut sitesi adresinizi kullanarak Spor giriş işlemini tamamlamanız gerekir. Bu sayede bulduğunuz içerikleri site ortamınızda kullanabilirsiniz.

Spor giriş işlemini tamamlamak için mevcut site adresinizde olmalısınız. sitesinin güncel adresi sitenin resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır. Site hakkında en çok merak edilen şeylerden biri de sitenin giriş adresinin neden değiştiğidir.

Spor çi oturumunu sorunsuz bir şekilde açmak için çinin güncel adresini ziyaret etmeniz gerekir. Daha sonra bulduğunuz içeriği site ortamınızda kullanabilirsiniz. sitelerinin adreslerini değiştirmelerinin bir nedeni de sitenin BTK tarafından yasaklanmasını istememeleridir.


Ancak ülkemizdeki oyunların kurallarına göre yabancı lisanslı oyun siteleri oyun oynayamaz. Bu amaçla Spor, çinin ofisine giriş adresini değiştirdi ve yasağı kaldırdı.Servis giriş adresiniz değişti mi? şirketinin ofis giriş adresi güncellendi. Bu nedenle eski betboo adresinizle sitesine giriş yapamazsınız. Mevcut sitesi adresinizi kullanarak Spor giriş işlemini tamamlamanız gerekir. Bu sayede bulduğunuz içerikleri site ortamınızda kullanabilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.