Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor hesabımı neden kapattı

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

ekina4898

Kıdemli Üye
Kayapremiumbet hesap silme işleminden geçmeden hesabınıza giriş yapamıyorsanız, hesabınız silinmiş olabilir. Genel kayapremiumbet olarak, Kayapremiumbet hesap açma prosedüründe genel koşullar okunup onaylandıktan sonra bu koşullar dikkate alınmayabilir. Yani site yönetici hesabınız Bir parçayı silebilir veya bir süre dondurabilir. Bunun nedeni aşağıdaki gibidir.

Aynı iletişim bilgileriyle birden fazla hesap açılırsa, hesap kapatılabilir. Başka bir deyişle, aynı adres, cep telefonu veya e-posta ile birden kayapremiumbet giriş/url] fazla hesap açamazsınız. Bu durumda tüm açık hesaplar kapatılır ve iptal edilir. Kuralları çiğnerseniz veya manipüle ederseniz, hesap kalıcı olarak kapatılacaktır.

https://kayapremiumbet.net/
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.