Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor Hesabı Kapatılan Üyelik

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

kerimce

Yeni üye
Spor üyelik kayıt süreci çevrimiçidir. Spor üye olmak için en az 18 yaşında olmalısınız. Sitenin sağ üst köşesindeki Kayıt Ol düğmesine tıkladığınızda, kişisel verilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gereken bir form açılacaktır. Formun üç kategorisinde kullanıcı bilgileri ve şifre oluşturmanız istenecektir. Tüm adımları tamamladıktan sonra yasal üye olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Spor bonus kataloğunda iki farklı kayıt bonusu bulunmaktadır.


Spor hesap kapatma ve silme işlemi kalıcıdır. Bu nedenle hesabınızı silmekte ısrar ediyorsanız bazı alanlarda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle hesap bakiyenize giriş yaparak bakiyenizi kontrol edin. Hesabınızda para varsa, kendiniz çekmeyi deneyin. Aksi takdirde, Finans bu tutarı nakliye ve beyan masrafları düşülerek iade edecektir. İkinci nokta ise hesabınızdaki paylaşımların kalıcı olarak silineceğidir. Eğer çevrim şartı olmayan promosyonlar varsa bu bonusları çekerek hesabınızı karlı bir şekilde kapatabilirsiniz.Seo üyelik kayıt süreci çevrimiçidir.

Spor üye olmak için en az 18 yaşında olmalısınız. Sitenin sağ üst köşesindeki Kayıt Ol düğmesine tıkladığınızda, kişisel verilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gereken bir form açılacaktır. Formun üç kategorisinde betimle kullanıcı bilgileri ve şifre oluşturmanız istenecektir. Tüm adımları tamamladıktan sonra yasal üye olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Spor bonus kataloğunda iki farklı kayıt bonusu bulunmaktadır.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.