Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor Canlı Destek 7/24

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

ekina4898

Kıdemli Üye
Spor Lisans ve Güvenilirlik Lisansını betbey Curaçao Şans Oyunları Federasyonundan temin etmiş belirleme edilen Spor, her sene Curaçao Hükümeti açısından denetlenmektedir. Bugüne kadar bütün denetlemeleri başarı ile geçmiş, hiçbir aksilikle karşılaşmamıştır. Spor ile alakalı oluşturulan birçok olumlu yorum sitenin güvenilirliği ile alakalıdır. Kullanıcılarının güvenliğini bir hayli ön safhada tutan bu büyük çaplı oyun ve haber sitesi, bugüne kadar hiçbir kullanıcısını mağdur etmemiştir. Spor nasıl bir site? Diye merak ediyorsanız, son derece güvenilir ve kaliteli bir oyun, haber sitesidir.

Burada Spor lisanslı mı sorusuna betbey giriş kesinlikle evet yanıtı verilebilir. Spor ilk başlarda Karadağ lisansını kullanıyordu. 2018 yılında Curaçao lisansını kullanmaya başladı. Bu lisansa sahip olmaları birtakım sorumlulukları var var bulunduğunu göstermektedir. Bu şekilde kullanıcılarını yüzüstü bırakmayacakları mevzusu ile alakalı daha fazla güvenilebilir.

 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.