Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

nullsix

Kıdemli Üye
Soru Oyunu - Eğlenceli Bir Deneyim

Soru Oyunu
ile bilgilerini test etmek isteyen veya genel kültür sorularını cevaplamayı sevenler için heyecan verici bir ortam sunar. Burada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, sürekli soru çözerek puan kazanabileceğiniz bir oyun deneyimi mevcut.

Quiz Game İle Ödüllü Yarışma

Quiz Game
bilginiz üzerinden ödül kazandığınız ve hırsınızın arttığı bir oyundur. Büyük ödül için pes etmeden, bilgilerinizi sürekli güncelleyip oyuna devam edebilirsiniz. Oyundaki dereceleri geçtikçe kazandığınız coinlerin miktarı da artar.

Soru Oyunu Zorluk Seviyeleri İçerir

Soruoyunu.com sitesinden oynanabilen veyahut hem telefona hem de tablete indirilebilen bir oyundur. Oyunda dereceleri geçtikçe zorluk seviyesi de artar. Oyunda düello yapmak ve canlı yarışmalara katılmak da mümkündür.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.