Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Solana Ignition Etkinliğinde Ödüller Devam Ediyor!

E

elif tanriverdi

Misafir
Geçtiğimiz günlerde Solana tarafından duyurulan Ignition etkinliği, geliştiricilere ödüller dağıtılıyor. Sanal ortamda gerçekleşen etkinlik 8 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek.

Global hackathon olarak duyurulan etkinlik birçok farklı alanda geliştiricilere ödüller dağıtılıyor. Solana Capital tarafından desteklenen etkinlikte geliştiriciler için ödüller sunuluyor.

1/We have IGNITION. Welcome to the global Solana hackathon.
🚀


🏆
$5 million in prizes+funding across 4 tracks: DeFi, Web3, Gaming & Art/Collectibles
🛤
Tracks presented by @Microsoft, @jumptrading, @StanChart, @FortePlatform, @metaplex

Register+build now
👇
Ignition Hackathon pic.twitter.com/VHQTzWwf3s

— Solana (@solana) August 31, 2021

Toplamda 5 Milyon dolar ödül bulunan etkinlikte; geliştiriciler inovasyon ve ekosistem gelişimi için öneriler ve projeler sunuyor. DeFi için özel oluşturulan farklı hackathonda ise 3.000 katılımcı ile 82 farklı proje ortaya çıkmıştı. SOL üzerinde bulunan birçok uygulamanın entegrasyon sunması halinde projelere ekstra ödüller sunuluyor.Raydium, Slope Finance, Mango, Serum, Pyth Network, Solend ve Stardust’ı bu destek paketinin içinde bulunu geliştiriciler. Ayrıca ortaya koydukları projelerde entegrasyon sağlamaları halinde ekstra ödüller kazanabiliyor.

Solana Grant Round 2’de 50,000 dolar ödül havuzu, Raydium Protocol, Slope Finance ve Project Serum tarafından sunulan ekstra destek ile ödül 100,000 dolara çıktı.

Prize pool updated to $100K
‼
Nice to have @ProjectSerum @RaydiumProtocol @slope_finance joining as partners
🤟
🤟
https://t.co/z7SlrrXdJx pic.twitter.com/i0hudgJVlU

— DoraHacks (@DoraHacks) September 25, 2021


Etkinliğe konuşmacı olarak katılan önemli isimler ise şöyle; FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Circle CEO’su Jeremy Allaire, Meltem Demirors, Crypto Cobain, Ali Yayha, 0xMaki ve Jeo McCann bulunuyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Solana Ignition Etkinliğinde Ödüller Devam Ediyor! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.