Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Solana Hackathon Etkinliğinde 5 Milyon Dolar Dağıtılacak

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Bugüne kadar düzenlenen dördüncü Hackathon etkinliği; Ignition kapsamında katılımcılara toplamda 5 milyon dolar değerinde para ödülü verileceğini duyurdu.
Solana blokzincirini kullanan girişimciler, merkezsiz finans (DeFi); blokzinciri gaming, Web3 ve dijital sanat veya koleksiyon kulvarlarında geliştirilen projeleri 8 Ekim’e kadar sunulacak. Her kulvardan 5’er projeye para ödülü verilecek. Hackathon ’dan etkinliği sponsorları ise; Microsoft, Jump Trading, Standard Chartered, Forte, Metaplex, Solana Capital LLC gibi isimler.

Girişimciler toplamlada 5 milyon dolara varan para ödülü Serum, Solend, Pyth, Raydium, Stardust, Mango ve Chainlink tarafından verilecek.Juri kadrosunda ise FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried; Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire, CoinShares’in CSO’su Meltem Demirörs, Microsoft’un stratejisti Joe McCann; Standard Chartered’ın girişim departmanından sorumlu Simon Figures gibi 40’dan fazla isimler yer alacak.

Projelerde Solana ekosisteminine kadar iyi çalıştığına ve nasıl etkileyeceğine dair fikirler; uygulama bazında ne kadar eşsiz olduklarına göre değerlendirilecek. Ayrıca kullanıcı deneyimi ve pazardaki konumuna göre de değerlendirilecek. Son olarak kazanan projeler 23 Ekim tarihinde açıklanacak.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Solana Hackathon Etkinliğinde 5 Milyon Dolar Dağıtılacak yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.