Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Snoop Dogg Hayranları İçin Yeni NFT Koleksiyonu Geliyor!

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Snoop Dogg Hayranları İçin Yeni NFT Koleksiyonu Geliyor!

Dünyaca ünlü Snoop Dogg, yeni NFT koleksiyonunu tanıttı. Ünlü sanatçı, hayranlarına ”Snoop Dogg Passport Series” isimli NFT koleksiyonunun müjdesini verdi.

Dünyaca ünlü hip-hop sanatçısı yeni bir NFT koleksiyonu ile Web3 dünyasına yeniden girmeye hazırlanıyor. Ünlü sanatçı, çıktığı konser turnelerini takip edebilmeleri adına hayranlarına yeni NFT koleksiyonu hazırlıyor.

Sanatçı, kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, çıktığı turnede yüklenen sahne arkası video ve fotoğraflar gibi çeşitli içeriklere erişim sağlayan bir NFT koleksiyonu tanıttı. Yeni NFT koleksiyonunun ismi de Snoop Dogg Passport Series olarak belirlendi. Sanatçının NFT pasaportunu alan kişiler, sanat eserleri ve ticari ürünler gibi gelecekteki sürümlere de erişim şansım sahip olabilecek.

Ünlü sanatçı, yeni bir NFT koleksiyonuyla daha gündeme geldi

Sanatçıya göre, Web3 ve NFT sektörünün, geleceğin olmazsa olmazları konumunda. Hip-Hop sanatçısı sadece kendi NFT koleksiyonunu tanıtmakla kalmadı, aynı zamanda diğer sanatçıları da kendi yolundan gitmeleri için teşvik etti. Ünlü sanatçı yaptığı açıklamada, “Diğer sanatçıların benim ne yaptığımı görmelerini ve kendi yollarında yenilikçi olmaya devam etmelerini umuyorum” ifadelerini kullandı.
Proje, Web3 platformu Transient Labs ile iş birliği içinde geliştirildi. Şirketin işletme müdürü Chris Ostoich, benzersiz deneyimler sunmak için her zaman blokzincirinden yararlanmanın yolunu aradığını belirtti. Ostoich, bu noktada da Snoop Dogg ile ortaklığın bunu yapmalarına büyük ölçüde olanak tanıdığını söyledi.

Bizleri Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Snoop Dogg Hayranları İçin Yeni NFT Koleksiyonu Geliyor! yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Benzer konular Forum Tarih
B Elektronik Para 0 77

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.