Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

SIMON Aracılığıyla Bitcoin Hizmeti Alabilecek!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
New York merkezli fintech şirketi SIMON Markets; Bitcoin ile ilgili eğitici içerikler ve yatırım araçları hakkında biraraya getirmek için kripto para şirketi NYDIG ile iş birliği yapmaya başladı.
SIMON Markets, varlık yöneticisi varlık yöneticileri kendileri için tasarlanmış müfredatı izleyerek; Bitcoin’in sunduğu fırsatlar ve işleyişi gibi birçok konuda eğitim alabilecekler. NYDIG ile sağlanacak entegrasyon sayesinde platformu kullanan varlık yöneticileri; kendi müşterilerini kurumsal düzeyde saklama ve işlem gerçekleştirme hizmetiyle buluşturacak.

SIMON ürün yelpazesi, toplamda 5 trilyon dolarlık varlığı temsil ediyor. Ayrıca 100.000’den fazla finans uzmanının erişimine açık durumda.Varlık yöneticisi Stone Ridge’a bağlı NYDIG CEO’su Robert Gutmann; “SIMON ile kurduğumuz ortaklık, varlık dağıtırken Bitcoin’e yer vermek isteyen yatırım danışmanlarının bunu güvenli ve kolay bir şekilde yapabilmesini sağlayacak.” şeklinde yorumda bulundu.

NYDIG tarafından yayımlanan Mart 2021 tarihli ankette yatırımcıların %82’sinin danışmanlık hizmeti aldığı kişinin; Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmasını istiyor. Bitcoin hakkında tavsiye alabileceği bir danışmanla çalışmak isteyen kişi oranı ise %62 tercih ediyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!
SIMON Aracılığıyla Bitcoin Hizmeti Alabilecek! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.