Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Shiba Inu’dan Metaverse Adımı

A

Aylin Canel

Misafir
Shiba Inu-dan Metaverse Adımı

Shiba Inu twitter hesabı üzerinden metaverse’e gireceğini duyurdu. Shiba Inu’ya özgü bir metaverse projesi olacak. Shiba Inu topluluğuna sürükleyici bir deneyim sunması amaçlanan metaverse’ün adı “Shiberse” olacak.

Proje hakkında henüz bir ayrıntı açıklanmadı. Geliştiriciler yakın zamanda daha net bir açıklama yapılacağını belirtti. ShibaSwap geliştiricisi Eric M. Shiberse hakkında şu ifadeleri kullandı;

Shiba Inu ekosistemin token’ların, merkeziyetsiz borsa ve oyunların bir araya geldiği yer olacak. Projenin adı henüz kesinleşmedi. Kullanıcılar dolancılara karşı dikkatli olmalı.

Metaverse adımı, Bitcoin’deki toparlanmanın etkisi ile SHIB fiyatında yaklaşık yüzde 20’lik bir etki yarattı.

Shina Inu ekibi geçtiğimiz kasım ayında da bir oyun çıkaracaklarının duyurusunu yapmıştı. Oyun için Call of Duty, Diablo başta olmak üzere popüler oyun geliştiricisi Activision şirketinin teknolojiden sorumlu eski başkan yardımcısı William David Volk ile iş birliği yapılacağı belirtilmişti.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.