Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Shiba Inu Yemek Sektörüne Adım Attı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
Shiba Inu Yemek Sektörüne Adım Attı

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, Welly’s adlı bir İtalyan fast-food restoranıyla ortaklık kurdu.

Önde gelen meme coin’lerden biri olan Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama; bir blog yazısıyla fast food restoranı ile olacak ortaklığını duyurdu. Kusama, Piyasa değeri bakımından en büyük 15. kripto para birimi Shiba Inu’nun ortaklığını twitter üzerinden de paylaştı.


SHIB X WELLY (.@wellyfriends)! Exceptional Shib Branded Fast Food available NOW, Shib Ecosystem integration, Global Store Expansion and our first bold step into "in-real-life" products all explained in this medium! Don't eat like a clown, eat WELL. Chow Down: SHIB x WELLY’s

— Shytoshi Kusama
™
(@ShytoshiKusama) February 2, 2022


Welly’s bu ortaklığa ilişkin Shiba Inu köpeğini yeni maskotu haline getirdi. Ayrıca Kusama’ya atıfta bulunan yeni bir slogan da benimseyerek şimdiden tam bir marka değişikliği gerçekleştirdiler. Menü ve pazarlama stratejilerini de ayarladılar.

Shiba Inu (SHIB) restoranda bir ödeme aracı olarak kullanılacak. Piyasa değeri bakımından en büyük şaka para birimi olan Dogecoin de bir diğer ödeme seçeneği olarak müşterilere sunulacak.

Shıba Inu geliştiricisi Kusama, ortaklığa ilişkin açıklamalarda bulundu. Kusama restoranın kaliteli yemekler ile tanındığını ve ilerleyen dönemlerde sağlıklı yemekler olacağını belirtti. Kusama açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Welly’s bir burger restoranı ama vejetaryen, vegan ve sağlıklı fast food seçeneklerine sahip olmanın önemini anlıyoruz. Bu yüzden mağazamızın açılışıyla birlikte bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız.”
Wellys’s şu anda Napoli’de yalnızca tek bir mağazaya sahip. Ancak ekip büyük merkezli holdinglerle ortaklık fikrini reddederek küresel ölçeğe ulaşmayı planlıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Shiba Inu Yemek Sektörüne Adım Attı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.