Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Shiba Inu Kurucusu Tüm Paylaşımlarını Sildi, Ardından Tek Cümlelik Bir Açıklama Yaptı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Shiba Inu Kurucusu Tüm Paylaşımlarını Sildi, Ardından Tek Cümlelik Bir Açıklama Yaptı

Shiba Inu’nun “Ryoshi” takma adını kullanan ve kimliği hakkında bir fikir olmayan kurucusu, kişisel Twitter hesabındaki tüm tweet’lerini sildi. Ayrıca Medium blogunda yazdığı yazıları da kaldırdı.

Ryoshi blogunda yalnızca tek cümlelik bir açıklamaya yer verdi;

“Önemli olan ben değilim ve bir gün sessiz sedasız gideceğim. Shiba’yı ve bu hikayeyi yukarı götürün.”

Ryoshi, bu tek cümlelik açıklamasının ardından Shiba Inu’nun geliştirici ekip lideri Shytoshi Kusama’ya da bir mesaj bıraktı. Ryoshi’nin bu mesajı şu şekildeydi;

“Lütfen değersiz ve anlamsız şeyler söylemeyin.

SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve SHIBA Metaverse’e odaklanın.

En kısa sürede bir güncelleme paylaşın.

İnsanları bekletip, tahmin yapmak zorunda bırakmayın.

Gidişat hakkında haftalık bilgilendirmeler yapın.

Boş işlere ihtiyacımız yok.

Gelişiminiz, bir kaplumbağadan bile yavaş.”
Ryoshi Twitter profil resmini de değiştirerek yerine ünlü Tibetli şair Milarepa’nın portresini koydu. SHIB kurucusunun Twitter biyografisinde ise daha önce “SHIB ve LEASH kurucusu” ifadesi yer almaktaydı. Ryoshi’nin tüm tweet’leri ve Medium blogundaki tüm yazılarını neden sildiği ise bilinmiyor.

Ryoshi, geçen yılın Mayıs ayı itibari ile Medium’da dört yazı yayımlamıştı. Son Twitter paylaşımını ise yine aynı dönemde yapmıştı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Shiba Inu Kurucusu Tüm Paylaşımlarını Sildi, Ardından Tek Cümlelik Bir Açıklama Yaptı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.