Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shiba Inu Güney Kore Borsasında Listelenmeye Başladı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Sert kripto para düzenlemesiyle tanınan Güney Kore’de, Shiba Inu gibi meme koin destekleyen ilk borsa Korbit oldu.
Seul merkezli kripto para borsası Korbit; müşterilerinin 25 Kasım Perşembe gününden itibaren Kore wonu ile Shiba Inu (SHIB) ticaretine başlayacaklarını duyurdu.

Korbit aynı zamanda, Katman 2 merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünün yerel token’ı olan Injective Protocol’ü (INJ) de listeliyor. Güney Kore’de gelen sert düzenlemelerden sonra ayakta kalan borsalardan biri Korbit oldu.Güney Kore Mali İstihbarat Birimi’ne kayır olmayan yaklaşık 40 borsa eylül ayında kapanmak kapatılmış. Amaç bankacılık ortaklıklarını güvence altına almak ve müşterilere gerçek ad hesapları sağlamayı başaramayan ticaret şirketlerini devre dışı bırakmaktı.

Bithumb, Coinone, Upbit ve Korbit, zorunlu yasal gerekliliklere uydukları için ticaret yapmasına izin veren borsalardır. Haziran ayında birçok borsa, yüksek riskli altkoinleri listeden çıkarmaya başladı. Bu nedenle Korbit, Shiba Inu’yu Güney Kore kripto pazarına getiren ilk borsa olmasının yanı sıra ülkedeki ilk takas edilemez token pazarını da açmış oldu.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Shiba Inu Güney Kore Borsasında Listelenmeye Başladı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam