Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Shiba Inu, Bugatti İle NFT Odaklı İş Birliği Girişimi

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
pasted-image-0.png

İlk olarak Bugatti ile iş birliğini açıklayan Shiba Inu, bu sefer de ortaklaşa bir NFT koleksiyonu için girişimde bulundu. Üstelik bu koleksiyona fiziksel ürünler de yer alıyor.

Bildiğimiz üzere Kripto dünyası oldukça farklı olaylara sahne olan oldukça eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir sektör. Hemen hemen her gün yeni bir gelişmenin duyurulduğu sektörde, en öne çıkan konulardan biri de şüphesiz iş birlikleri oldu. Projelerin ürünlerini çok daha geniş kitlelere aktarmak için rekabetin yoğun olduğu sektörde, oldukça farklı alanlarda farklı kampanyalar da yer alıyor.

Bu konuda Shiba Inu ise en aktif reklam ve iş birliği yapan projelerden biri. Proje içerisinde metaverse’den mobil oyun geliştirmeye, Blockchain ekosistemi için adım atmaktan, büyük şirketlerle iş birliğine kadar birçok alanda adından söz ettiriyor.

Bununla birlikte Bugatti ile yeni bir iş birliğini açıklayan Shiba Inu, bu sefer de ortaklaşa bir NFT koleksiyonu için kolları sıvadı.

Kısa bir süre önce mobil oyunu ve metaverse projesine imza atan Shiba, son olarak Bugatti ile anlaştı.

NFT’lere basım ücreti olarak 0.14 Ethereum (ETH)fiyat konurken, erken erişim kullanıcıları, özel ürünlerde yüzde 55 indirim uygulanıyor.

Diğer yandan bu NFT koleksiyonunun tam olarak Bugatti tarafından çıkarılmadığını, sadece NFT ödülleri için bir ek ödül olarak yer aldığını belirtelim.

Bununla birlikte Shiba Inu’nun 2022’nin haziran ayında da benzer bir NFT koleksiyonu oluşturduğunu belirtelim.

Son olarak haberlerimizi Web sitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

<strong>Shiba Inu, Bugatti İle NFT Odaklı İş Birliği Girişimi</strong> yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.