Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

SGB Airdrop’unu Binance Amerika, XRP İçin Destekleyecek!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Binance Amerika’nın CEO’su Brian Shroder; 12 kasım tarihinde resmi Twitter hesabından Ripple (XRP) airdrop’u hakkında resmi Twitter hesabından tweet paylaştı.
Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Binance Amerika; 28 Ekim’de XRP sahipleri için Flare’in Songbird (SGB) Airdrop Programını platformunda nasıl destekleyeceğini açıkladı.

Binance son zamanlarda yoğun düzenleyici inceleme altında. Ancak İngiltere’nin finansal gözetim kurumu herhangi bir düzenleyici işlemden alıkoyarken, Japon düzenleyiciler borsanın orada yasadışı olarak faaliyet gösterdiğini iddia etti. ABD’de ise vergi daireleri, Adalet Bakanlığı ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından araştırılıyor.

To the #Songbird #SGB community: I promised to be customer-first. I have heard you and I agree. I am reversing the decision made by my predecessors: Binance.US | Buy & Sell Crypto will be supporting the Songbird $SGB airdrop to our users because it is the RIGHT thing to do.

— Brian Shroder (@BrianShroder) November 11, 2021


CEO Shroder’dan gelen bu haber ile güzel bir gelişme yaşanmış oldu. Organizasyonda daha çok müşteri odaklı olunacağını ve hatta bu yönde net ve anlamlı adımlar attıklarını açıklayan Shroder; Binance ABD’nin tanınmasını istediğim yüksek müşteri hizmeti düzeyine ulaşması için daha yapacak çok işimiz var. Ancak ekibim ve ben güveninizi kazanmak için çalışmaya hazırız şeklinde kendini ifade etti.ABD platformunda XRP sahiplerine SGB airdrop programını destekleyecek; devam eden süreçte Ripple ve SEC mahkemesinin ortasında bu hedefe ulaşmak. Ayrıca Binance Amerika markasına müşteri güvenini artırmak için güçlü bir adım attıkları düşünülüyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!SGB Airdrop’unu Binance Amerika, XRP İçin Destekleyecek! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.