Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TGTR Sesli Sohbetlerden Klip Alma Test Ediliyor

Twitter Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Twitter.Gen.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Twitter, sohbet odalarının popülaritesi malumunuz. Yakında tüm kullanıcıların kullanımına açılması planlanan bir özellik ise test edilmeye başlandı. Twitter IOS’taki belirli toplantı sahiplerinin, kayıtlı sohbetlerden kesit alma aracını test ediyor.

Twitter Spaces duyurdu! Planlanan yeni araç ile toplantı sahipleri 30 saniyelik klipler oluşturabilecekler. Şuan için kısıtlı kullanıcı ile test edilen özellik, sadece IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılıyor. Oluşturulan kesitler de yine aynı işletim sistemine sahip cihazlarda görülebilecek ve dinlenebilecek.

Sohbet odalarındaki konuşmanın bir kısmının kesilmesi ciddi tehditleri de beraberinde getirdi. Kötü niyetli kullanıcıların, belli cümleleri içeren alanları kesmesi tehlike arz ediyordu. Bu riskleri önlemek amacıyla, sadece toplantı sahiplerinin klip kesmesi testi yapılıyor.

Spaces sayfasından yapılan açıklamayla, çok yakında Android ve Web içinde testlerin başlayacağı bildirilmiştir.

ever wish you could capture a moment from a Space? great because we’re testing clipping!

certain Hosts on iOS can now clip 30 seconds of audio from recorded Spaces to share, everyone on iOS can see & listen to clips on the Timeline—coming to Android and web real soon pic.twitter.com/DZcV1dzGaz

— Spaces (@TwitterSpaces) March 18, 2022

Sesli Sohbetlerden Klip Alma Test Ediliyor yazısı Twitter Türkiye adresinden alıntılanmıştır. Benzer ve daha detaylı bilgiler için TGTR'yi ziyaret edebilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.