Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto SEC, ABD’deki Borsalardan Açıklama İstedi

  • Konbuyu başlatan Buğra Töge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Buğra Töge

Misafir
SEC

Gizli bir kaynaktan alınan bilgiye göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kripto para işlem platformları hakkında gizli bir soruşturma yürütüyor.
Geçtiğimiz ay LUNA ve UST’nin çöküşünün ardından yaklaşık 60 milyar dolar değerinde fonu piyasadan silinmişti. Bu gelişme üzerine SEC harekete geçti. Fox News’in haberine göre SEC bir kaç önemli kripto para işlem platformuna yazı göndererek içeriden bilgi ile yapılan işlemlere karşı ne gibi önlem aldıklarını sordu.

Konunun basına yansımasının ardından SEC bir açıklamada bulunmadı. ABD’nin en popüler kripto para borsalarının da konuya ilişkin yorum yapmayı reddettikleri gelen haberler arasındaydı.Son gelişmeler SEC Başkanı Gary Gensler’in kripto para borsalarının SEC’e bağlı olmaları gerektiğini belirttiği açıklamasını hatırlattı. Ayrıca bugün Wall Street Journal etkinliğine katılan Gensler’in konuşmasında Celsius‘ta yaşanan problemlere atıfta bulunması dikkat çekti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!SEC, ABD’deki Borsalardan Açıklama İstedi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.