Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

SEC, 18 Haziran Kısıtlamasına Karşı Çıktı

E

elif tanriverdi

Misafir
SEC; Ripple’a Bitcoin, Ethereum ve XRP ile ilgili teslim etmesi gereken delilleri en geç 18 Haziran’a kadar teslim edileceğini açıkladı.

SEC, 6 Nisan tarihinden beri Bitcoin, Ethereum ve XRP ile ilgili mahkemeye sunulan harici belgeleri incelediğini açıkladı. Ayrıca Ripple’a 25.000 belge sunduğunu belirtti.

Ripple ve SEC’in davasına bakan hakim Sarah Netburn; SEC’in üçüncü partiler hakkında yaptığı e-posta görüşmelerini Ripple’a delil olarak sunma kararı aldı. SEC’nin 6 Mayıs’ta kurum içerisinde yaptığı görüşmelerin de delil olarak sunulacağına karar verildi.

  • Ripple’a göre ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu duruşma öncesi süreci uzatabilmek için delillerin teslimini erteliyor. ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu ise cuma günkü açıklamasında bu iddianın doğru olmadığını savundu.
  • ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu kurum içerisinde BTC, ETH ve XRP ile ilgili hazırlanmış belgeleri gözden geçirdiğini belirtti.
  • Ripple, gerekli delillerin 18 Haziran tarihine kadar teslim edilmiş olmasını istiyor.
  • ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu, ilgili delilleri hazırlamak zaman aldığı için bu zaman kısıtlamasının reddedilmesini talep ediyor.
  • Gerekli belgelerin, delil keşfi süreci tamamlandığında teslim edilmiş olacağı belirtildi.

Bütün deliller 2 Temmuz’a kadar toplanacak 16 Ağustos’a kadar da bilirkişi tanıklara başvurulabilecek. SEC, söz konusu sürecin uzatılması için bu ayın başında da talepte bulunmuştu.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.