Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Ripple Yöneticisi Bankalar Hakkında Neler Söyledi?

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Ripple Yöneticisi Bankalar Hakkında Neler Söyledi?

Ripple Yöneticisi Bankalar Hakkında Neler Söyledi?


Ripple şirketinden gündemi etkileyebilecek haberler gelmeye devam ediyor. Şirketin hukuk müşaviri olan Stuart Alderoty, ABD medyasında gündem olacak sözler söyledi.

2020 yılından beri devam eden davada yaklaşık 3 sene sonra müjde bir haberle bir kararla yeniden ayakta duran Ripple şirketinde yöneticiler de dönem dönem iddialı sözler söylemeye devam ediyor.

CNBC’ye konuşan şirketin baş hukuk müşaviri Stuart Alderoty, ABD’li bankalar ve diğer finans kurumlarının XRP kullanmaya başlayabileceklerini belirtti.

İlginizi çekebilir: İspanya’da Bir Müze Van Gogh NFT‘leri Mi Hazırlıyor?

“Bizimle konuşmaya başlayabilirler”


Birçok firmanın bu süreçte kendileriyle görüşmelere başlayabileceğini dile getiren yönetici şunları dile getirdi:

“Finans noktasında kurumsal müşterilere artık bizimle konuşmaya başlayacaklarına dair bir ışık oldu bu karar… Bu tür kurumlar gerçek dünya problemlerini çözen şirketlerle konuşmak isterler ve biz de bunu yapıyoruz. Bir değeri sınır ötesindeki yerlere, garip ve yüksek işlem ücretleri olmadan taşıyoruz. Bu çeyrek umuyorum ki, müşterilerle önemli diyaloglar geliştireceğiz. On-Demand Liquidity (ODL) ürünümüzü göstereceğiz. Bankalar ve diğer finansal kurumlar da ürünü kullanmak isteyebilirler”

“Hala tam bir zafer değil”


Mahkeme kararının, işlerinin büyük bir kısmını olumsuz olarak etkilemeyeceğini belirten Alderoty şu ifadeleri kullandı:

“Hakim ile firma satışları konusunda da aynı fikirde olamadık. Karara bakacağız ve dersimizi çalışacağız. Hâkimin belirttiği bazı noktalarda var. Kurumsal satışlarda bunlar var mı, göreceğiz. Bu hala tam bir zafer değil ancak bizim müşterilerimizin birçoğu ABD dışında olduğu için, olumsuz bir durumla karşılaşacağımızı sanmıyorum”

Bizleri Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın

Ripple Yöneticisi Bankalar Hakkında Neler Söyledi? yazısı ilk önce Kripto Bloğu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.