Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Ripple Önemli Bir Ortaklığa Daha İmza Attı

B

Buğra Töge

Misafir
Ripple önemli bir ortaklığa daha imza attı. Asya ülkelerinden Bhutan Krallığı Merkez Bankası CBDC konusunda Ripple’dan destek alacak.

Kripto para piyasasının önemli aktörlerinden Ripple her geçen gün yeni bir gelişme ile gündeme geliyor. SEC ile olan davası ile gündemden düşmeyen şirket piyasada yaptığı güçlü iş birlikleri ile de adını duyurmaya devam ediyor.

Dünya çağında hizmet veren ve ödeme sistemleri çalışmalarına odaklanan Ripple, XRP Ledger ile birlikte kendini daha da geliştirdi.

Piyasada sadece yatırımcıların değil önemli finans kuruluşlarının ve hatta ülkelerin de dikkatini çeken şirket önemli iş birlikleri ile sürekli pozisyonunu güçlendiriyor. Şirketin son iş birliği ise bir Asya ülkesi olan Bhutan Krallığı ile oldu. Ülkenin merkez bankasına dijital para projesinde destek verecek olan bu anlaşma her iki taraf için çok olumlu bir adım olarak yorumlandı. Anlaşma XRP fiyatına da olumlu yansıdı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.