Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Ripple, Deprem Nedeniyle Türkiye ve Suriye’ye Bağış Yapacak

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Yesil-Minimalist-Modern-Mimari-Sunum-Instagram-Gonderisi-Kare-Web-sitesi-Instagram-Gonderisi-Kare-Instagram-Hikayesi-Web-sitesi-6.jpg

İlk olarak, hem Türkiye’yi hem de Suriye’yi derinden etkileyen depremlerden sonra kripto para ekosistemi harekete geçti. Yoğun bir şekilde devam eden bağışlara Ripple da katıldı.

Böylelikle kripto para ekosistemindeki birçok şirket, Türkiye ve Suriye’yi derinden etkileyen depremler için seferberlik gösterdi. Milyonlarca TL’lik yardımlar devam ederken. AHBAP Derneği’nin onay almasıyla başlayan kripto para ile bağış alma dönemi, devam ediyor. Birçok firma gibi Ripple da her iki ülke için de yapacağı bağışı Twitter üzerinden duyurdu.

Ripple, Türkiye ve Suriye için 1 milyon dolarlık XRP bağış yapmayı hedefliyor.

Ripple, Türkiye ve Suriye için 1 milyon dolar taahhüt etti

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler, tüm dünyayı derinden etkiledi. Binlerce insan için yardım seferberliği başladı. Bağışlar halen gelmeye devam ediyor. Ripple, kısa süre önce attığı tweette 1 milyon dolarlık XRP bağışı hedeflediğini açıkladı.

We are committing $1M in XRP to support NGOs providing earthquake relief in Turkey and Syria – through a relief fund on @crypto4charity_ and are donating $250k USD in XRP and will also match 2:1 all crypto donations here, up to $750k USD. Crypto for Charity

— Ripple (@Ripple) February 14, 2023

Tweete göre Ripple, Türkiye ve Suriye’de deprem yardımı sağlayan STK’ları desteklemek için 1 milyon dolarlık XRP taahhüt ediyor. Şirket, 250 bin dolarını doğrudan bağışlıyor.

Ayrıca fon, dört farklı STK’yı desteklemekle birlikte fon eşit olarak dağıtılıyor. Bunlar; CARE, Mercy Corps ve IRC – International Rescue Committee.

Ek olarak, bahsi geçen 4 STK da Türkiye ve Suriye’deki depremden etkilenenlere nakit, ev eşyası, ve kadınlar için hijyen malzemesi gibi yardımlarda bulunuyor.

Ripple attığı tweet içerisinde, “Kalplerimiz bu depremlerden etkilenen herkesle” diyerek yer verdi.

Son olarak haberlerimizi,
Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple, Deprem Nedeniyle Türkiye ve Suriye’ye Bağış Yapacak yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.