Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Referanslı Hosting Link Paylaşım Kuralları

Metaren

Administrator
Yönetici
Forumumuz üzerinden hosting firmaları ile ilgili tanıtım, tartışma, şikayet konuları oluşturmanız beklenmektedir. Günümüzde hemen her hosting firmasında satış ortaklığı uygulaması mevcuttur.

Oluşturacağınız konularda referanslı link paylaşmanızın önüne geçilmesi mümkün değildir ve böyle bir hakkımız olduğunu da savunmuyoruz. Ancak konunuzu okuyacak olan üyelerimize referanslı ve referanssız link paylaşmanız gerekmektedir. Bu linklerin önüne aşağıdaki HostLab örneğinde verdiğimiz gibi bildirici metin eklemeniz gerekmektedir.

Referanslı link : HostLAB - Web Hosting, Alan Adı, Reseller, VPS/VDS, Sunucu
Referanssız link : Giriş - HostLAB

İkinci bir husus ise, kelime çıkışlı verilecek olan linklerde referanslı link kullanmamanız olacaktır. Hosting kategorisindeki açılan konularda ve yazılan cevaplarda kelime bazlı link çıkışlarında referanslı link çıkışı yasaktır.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.