Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi QDelivery, Innovate21st ivmelendirme programı kapsamında idacapital'dan yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Teslimat öncesi, teslimat anı ve teslimat sonrası süreçlerin uçtan uca planlandığı, yönetildiği ve optimize edildiği bulut tabanlı bir teknoloji platformu olarak faaliyet gösteren QDelivery, Innovate21st ivmelendirme programı kapsamında idacapital'dan yatırım aldı.

Bu noktada Innovate21st programından bahsetmek gerek. Innovate21st ivmelendirme programı, idacapital tarafından yürütülen ve programa özel olarak alınan girişimlerin, eş zamanlı yatırımla birlikte 36 aylık bir dönemde büyüme süreçlerine bilgi ve yatırım sağlanan bir program. Bu program kapsamında yer alan idacapital girişimlerinin son iki yılda 5 milyon doların üzerinde yatırım aldığı ve şirket değerlerini ortalamada 5 kat artırdığı bilgisi de bizimle paylaşılanlar arasında yer alıyor.

QDelivery, teslimattan önce sipariş konsolidasyonu, siparişten teslimata dönüşüm, rota optimizasyonu, teslimat atamaları, teslimat takibi, teslimat kanıtlarının toplanması, teslimat sonrası operasyon yönetimi ve raporlama fonksiyonları sunuyor. QDelivery, Berlin ve İstanbul merkezli olarak ticarileşmiş ve 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde 1000’den fazla kuryenin her gün onbinlerce teslimatını uçtan uca yönetiyor.

Şirket, 2022 yılı sonuna kadar İstanbul merkezli başlattığı KuiK operasyonuyla 50’den fazla küçük işletmenin aylık 2,5 milyon TL'lik ticaretine aracılık etmeyi hedefliyor. Elde ettiği deneyimlerle KOBİ segmentindeki çözümlerini 2023 yılından itibaren tüm Avrupa’ya yaygınlaştırmayı planlıyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.