Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Putin’in Açıklamalarıyla Bitcoin’de Yükseliş

DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Putin-in Açıklamalarıyla Bitcoin-de Yükseliş

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘den, Rusya- Ukrayna savaşına ilişkin umut veren bir açıklama geldi. Putin, iki ülke arasındaki görüşmelerin olumlu yönde ilerlediğini ifade etti. Açıklamanın ardından ise Bitcoin’de de sert bir yükseliş yaşandı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin yaptığı açıklamada; ABD yaptırımlarıyla ilgili de konuştu. Yaptırımların kendilerini sadece daha fazla güçlendireceğini belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Yaptırımlar bizi sadece daha da güçlendirir. Ukrayna’yla yaptığımız görüşmelerde olumlu gelişmeler var.”

Bitcoin’de ise Hızlı Yükseliş Yaşandı


Putin’in açıklamasından önce 38 bin 700 dolar civarında işlem gören Bitcoin hemen ardından hızlı bir şekilde yükseliş hareketi gösterdi. Kısa süreliğine 40300 dolara kadar çıkan Bitcoin daha sonra ise düştü.

Zelenski’den de Açıklama Geldi


Ukrayna başkanı Zelenski de açıklamalarda bulundu. Daha önce birçok kez Putin’e diyalog çağrısı gönderen Zelenski, savaşta bir dönüm noktasına geldiklerini ifade etti;

“Ukrayna savaşta stratejik bir dönüm noktasına gelmiştir. Zafer elde etmemiz için zaman ve sabır gerekiyor. Avrupa Birliği’nden daha sert ve güçlü adımlar bekliyoruz. Rusya, Ukrayna’ya Suriyeli paralı askerleri getirmeye başladı.”

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.