Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Portekiz Xiaomi, Bitcoin Ödeme Aracı Kararından Caydı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Xiaomi Portekiz mağazası, 5 çeşit kripto parayı ödeme yöntemi olarak kabul ettikten çok kısa bir süre sonra kararından vazgeçti!
Xiaomi’nin resmi Portekiz mağazası, Bitcoin’i ödeme aracı olarak kabul ettiğini açıklamıştı. Bu gelişmeyle kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul eden küresel şirketler listesine adını yazdırmış olacaktı. Ancak Şirket, erken karar vererek bu gelişmeyi şimdilik iptal ettiğini açıkladı.

Çarşamba günü Facebook’ta yaptığı açıklamada; müşterilerin artık BTC, Ether (ETH), Tether (USDT), Dash (DASH) ve Utrust (UTK) “token”ları dahil olmak üzere beş farklı kripto para birimi ile cihaz satın alabileceklerini duyurmuştu. Ancak bugün öğlen saatlerinde Facebook’tan şu duyuruyu yayımladı.Portekiz Xiaomi

Xiaomi Portekiz adına, kripto para birimlerinde ödeme seçeneği teklifinde şimdilik geri adım atacağız. Sebep olduğumuz herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz. Bu teklif, Xiaomi Global’in önceden onayı olmadan birdenbire yapıldı. Uygun düzenleyici kanallardan ve süreçlerden geçmedi. İlgili tüm taraflar üzerindeki yanlış bilgilerden veya olumsuz etkilerden dolayı üzgünüz. Kullanıcıların iyi bir müşteri deneyimi ve iyi bir hizmet sunmaya devam etmek için çaba göstereceğiz.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Portekiz Xiaomi, Bitcoin Ödeme Aracı Kararından Caydı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.