Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Pazaryeri Sitelerinin Reklam Savaşları Başladı!

FWTR RSS

Moderator

Sosyal medya devlerinden Facebook, Kasım kampanyalarıyla ilgili Hepsiburada, N11 ve Trendyol reklamlarıyla doldu taştı!​


BlackFriday yani Karacuma’nın habercisi olan 11.11 günleri bu yıl büyük rekabetlere ev sahipliği yapıyor. Trendyol, Hepsiburada ve N11’in öncülüğünü yaptığı ve efsane fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirdiği 7 Kasım – 12 Kasım tarihleri her yerde karşımıza çıkıyor.

Hepsiburada Efsane 11 Günleri​


Hepsiburada’nın Efsane 11 Günleri sloganıyla düzenlediği kampanyalar Facebook’un tüm reklam alanlarını kaplamış durumda. Üstelik Hepsiburada, diğer rakipleri gibi büyük sayfalarla reklam anlaşması yaparak, sayfaların reklamlarını paylaşmasını da sağlamış. Hepsiburada’nın kampanyası 7 Kasım – 11 Kasım tarihlerinde aktif olacak. Hepsiburada.com ve Hepsiburada Mobil uygulamasından kampanyalı ürünleri inceleyebilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Trendyol Süper İndirim Günleri​


Kasım kampanyasına bomba gibi hazırlanan ve tedarikçilerinin fiyatları üzerinden, ekstra sepet indirimleri ile rekabete yanıt veren Trendyol’un Süper İndirimli Günleri reklamları tüm sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Facebook’ta da büyük yer kaplıyor. Her sayfa geçişinde Trendyol reklamlarıyla karşılaşmak mümkün.

8 Kasım – 12 Kasım tarihleri arasında Süper İndirim Günleri ile karşımıza çıkacağını belirten Trendyol kampanyası, 7 Kasım akşamında başladı ! Sizlerde Trendyol.com ve Trendyol Mobil uygulamasından alışverişe başlayabilir, indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

Okumaya devam et...
 

WebSiteTanitim

Yeni üye
Reklam savaşlarının mağdurları yine biz. Her uygulamada, reklamda, ya da konuşurken kullandığımız kelimelerin içinden, sosyal medya uygulamalarında gösterilen sponsorlu reklamlar fışkırıyor yüzümüze.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.