Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

PayPal, Hisse Senedi Hizmeti Vermeye Hazırlanıyor!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
PayPal, geçen yıl kripto para hizmetine başlattıktan sonra hisse senedi ticareti için de yeni bir platform oluşturmanın yollarını araştırıyor.
CNBC’de yayımlanan habere göre PayPal, hisse senedi alım satım uygulaması olan Robinhood gibi rakipleriyle; rekabet etmek için hisse senedi ticareti vermenin yollarını araştırıyor. PayPal bu hizmeti ya kendi oluşturduğu bir platformla; ya da hali hazırda bu hizmeti veren bir platforma başlatmayı düşünüyor.

Ayrıca PayPal’ın hisse senedi hizmeti için görüşmeler yürüttüğü fakat bu yatırımı bu yıl yapmaya çok sıcak bakmadığı söylentiler arasında. PayPal’ın bu süreci yavaş ve emin adımlarla yürüteceği söyleniyor.CNBC’ye göre, PayPal’ın Finans Sektörü Düzenleme Kurumu; aracı kurum olarak hizmet vermesinin onayı sekiz aydan fazla sürebileceğini açıkladı.

Diğer bir iddiaya göre de PayPal, daha önce açıklanmayan bölümü yani; PayPal’da Invest olarak bilinen bir departmanı var. Bu departmana CEO olarak finans sektöründe deneyimli olan Rich Hagen ile anlaştı. Hagen’in LinkedIn’deki sayfasına göre, PayPal’ın tüketici yatırım işindeki fırsatları keşfetmeden sorumlu olacak.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!PayPal, Hisse Senedi Hizmeti Vermeye Hazırlanıyor! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.