Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Oyun içi varlık oluşturmayı sağlayan yapay zeka girişimi: 3DAiLY

  • Konbuyu başlatan Candeğer Muradoğlu
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
C

Candeğer Muradoğlu

Misafir
Sanatçılar eserlerini paylaşabilecekleri bir platform ararken, geliştiriciler karmaşık ve maliyetli oyun içi varlık oluşturma süreçleriyle uğraşıyor. İşte tam bu noktada My3dMeta adlı şirketin aracı 3DAiLY devreye giriyor. Platformda kullanıcıların 3D model oluşturma sürecini basitleştiriyor ve çeşitli sektörlerde kullanılabilecek 3D modeller sunuyor.

Bu modeller, mobil oyunlar için karakter modelleri, animasyonlar için sahne ve nesne modelleri, 3D baskı için tasarımlar gibi çeşitli alanlarda kullanıyor. Platform, kullanıcıların farklı gereksinimlere uygun olarak çeşitli karakterler, nesneler veya sahneler oluşturmasına olanak tanıyor.
3DAiLY, insan ve evcil hayvan modelleri üzerine dünyanın en büyük veritabanlarından birine sahip. Bu veritabanı ile derin öğrenme teknikleri kullanılarak hazır kullanıma uygun karakter 3D modelleri oluşturulabiliyor. Şirket, 3D model oluşturma, düzenleme, depolama, yönetme ve dağıtma süreçlerini temelden dönüştüren bir platform sunuyor.

Ancak 3DAiLY'nin sunduğu fırsatlar bununla sınırlı değil. Platform, sanatçılar ile yapay zeka arasında iş birliği imkanı sunuyor. Bu iş birliği, sanatçıların gelir elde etmesinin yanı sıra geliştiricilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş varlıklar elde etmelerine de olanak tanıyor.

3DAiLY, yapay zeka destekli araçlarla sanatçılara 3D model oluşturma sürecini kolaylaştırıyor. Bu araçlar sayesinde 3D modeller üretmek mümkün hale geliyor. Platform, oyun geliştiricilere çeşitli varlıklar konusunda erişim sağlıyor. Bu varlıklar, oyun geliştirme sürecini hızlandırırken geliştiricilere çeşitli seçenekler sunuyor. 3DAiLY'nin sunduğu çözümler, güvenilirlik ve verimlilik odaklı olması dikkat çekiyor. Kullanıcılar, hızlı ve doğru şekilde 3D modeller oluşturarak işlerini daha verimli bir şekilde yönetebiliyor.

3DAiLY, Sony, McDonalds, Marvel, Biomarin, Harvard Üniversitesi, English Premier League, NBC, Metasky gibi birçok şirkete hizmet veriyor. Platform kullanıcılarına farklı abonelik seçenekleri sunuyor. Varlık satış ve özel siparişlerden elde edilen gelirin bir kısmından komisyon ve pay alıyor.

Ücretsiz seçenekte kullanıcıya 20 ücretsiz kredi veriliyor. Kullanıcının aldığı her ek kredi için 5 dolar ödemesi gerekiyor. Satıcılar, her satıştan yüzde 10 komisyon alıyor. Basic planda kullanıcı aylık 9.99 dolar karşılığında 4 kredi alıyor. Kullanıcılar tüm varlıklarda yüzde 50 indirimden yararlanırken satıcılar için herhangi bir komisyon almıyor. Pro'da aylık 39.99 dolar karşılığında 20 kredi, kurumsal planda ise aylık 99.99 dolar karşılığında 60 kredi alınıyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.