Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Orijinal Vozol likit – www.vozollikit.com.tr

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

advertseo

Yeni üye
Tütün kullanımının sağlığa zararlarının ortaya çıkmasıyla birlikte sigaraya çeşitli alternatifler geliştirildi. Vozol likit bar bu alternatifler arasında kullanımı en keyifli ürünler arasında yer alır. Tütünün zararlı etkilerinden korunmak için elektronik sigara tercih edilir. Puff bar likit tek kullanımlık elektronik sigara olarak dikkatleri çeker. Tek kullanımlık olması ile bir daha doldurulmaz. Her 30 ml likitte yaklaşık 30.000 çekim bulunur. Bu sayede uzun kullanım süresine sahiptir.
Keyifli içimi, kullanımının pratik olması ile dikkat çeken bu ürünün boyutları da ekonomiktir. Ürünü diğer elektronik sigaralarınızda da kullanabilirsiniz. Tüm cihazlar için uygundur. Farklı türleri olan likit bar 30 miligram ya da 60 miligram boyutlarında olarak üretilir. Bu ürünün özellikleri arasında şunlar yer alır:
  • Farklı aromalarda olarak her damak tadına uygun olarak üretilirler
  • Tek kullanımlık vozolları tekrardan doldurmanızı sağlar
  • Ekonomik boyutludurlar ve kullanımı kolaydır
  • Uygun fiyatlıdır

Vozol Likit Bar Fiyatı​

Orijinal Vozol likit bar fiyatının ekonomik olmasıyla dikkatleri çeker. Gerçek tütünün zararlarından korunmak isteyen kişilerin bütçelerini zorlanmasının önüne geçer. Değiştirmeye gerek olmadığından kullanım sonrası atılabilir. Bir bar da 300 nefes bulunur. Bu sayede istendiği gibi uzun ömürlüdür. 24’ten fazla aroma türü vozol likit barda bulunmaktadır. Böylece her defasında farklı aromalar ile yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Bunlar arasından damak tadınıza uygun aromada ve sertlik derecesinde olan likit barı uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

İçinde bulunan %5 nikotin oranı ile vücudun ihtiyacı olan nikotinin de karşılanmasını sağlar. Elektronik sigara kullanmak istediğinizde Vozol likit bar mükemmel aroması ile beklentilerinizin karşılanmasını sağlar. İsteğinize bağlı olarak 20 ya da 50 miligramlık olan barları tercih edebilirsiniz. Kutusunu açarak hemen kullanmaya başlanabilir.


Sitemiz : Şahin Tobacco shop online Satış Eminönü istanbul

Mail İletişim: likitvozol@gmail.com

Whatsapp : +1 (770) 430-1253
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.