Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Orhan Sayın, NFT pazar yerlerinin 3D içerik üreticilerine ve sanatçılara sunduğu fırsatları paylaştı

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
T

Tuğçe İçözü

Misafir
NFT pazar yerleri, 3D içerik stüdyolarının dijital sanat alanındaki üretimlerini çoğaltması adına önemli bir fırsat yarattı. NFT pazar yerlerinin hem sanatçılara hem de 3D içerik üreticilerine sunduğu fırsatları daha iyi anlamak için Cream Studio kurucu ortağı Orhan Sayın ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Haftalık yayınlayan video serimiz NFT ve Dijital Sanat'ın yeni bölümünde, şimdiye kadar 8 NFT eserini satan Orhan Sayın, bir 3D içerik üreticisi olarak NFT yolculuğunu anlatıyor. Kendisi gibi 3D içerik üreticileri için NFT pazarına dair tavsiyelerde bulunan Sayın, 3D içerik üretmek veya NFT pazar yerlerine giriş yapmak isteyenlerin izlemesi gereken yolları da paylaşıyor.

NFT pazarına dair finansal detayların aktarıldığı videoda, ayrıca Sayın'ın yakın zamanda satışa sunulan EQULIBRIUM serisinin yapım aşamalarını da görme şansı elde edeceksiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.