Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Online Banyo Aksesuar Seti Satışı

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

aleynayesim

Kıdemli Üye
Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası

Site URL: www.dekorarya.com

Eskiye nazaran artık, her kesimden insanlar evlerin de özel dokunuşların olmasına çok dikkat eder oldu. Özellikle yeni gelin evleri tam bir resim tablosu edasında düzenlenmek için oldukça gayret gösteriliyor. Her detayına ince ince dikkat edilerek yeni evlerini daha modern tarzda dizmeye özen gösteriyorlar. Salondan, oturma odasına, mutfaktan, banyo ya kadar ilmek ilmek detayları incelenip hassas bir şekilde evin dizilimi gerçekleştiriliyor. Sizlerin bu kadar ayrıntılı düşündüğünüz konuda, evlerinizi daha şık dizayn etmeniz için sizlere elimizden geldiğinizce katkıda bulunmak için araştırmalarda bulunuluyor. Konsol süsleri, salon takımının bir parçası olan konsol üzerinin o bol geniş alanının birkaç parça modern, şık tarzda konsol üstü süsleri ile tamamlayabilirsiniz. Birbirinden güzel renk ve tarzda konsol süsleri sitemizde mevcuttur. Evinizin modern tarzda mı, klasik tarzda mı, spor tarzında mı hangi tarzda ürün arıyorsanız evinizin dizaynına tam bir uyum sağlayacak ürünler bulunmaktadır. Dekoratif mumluk şamdan, salondaki yemek masalarının üzerinde, akşam yemeklerinizde, romantik bir akşam yemeğinde her daim başrol de olan mumluk ve şamdanlar evinizin modern ve şık uyumuyla tam bir ahenk sağlayacaktır. Sitemizde istediğiniz tarzda ve ebatta, renkte mumluk ve şamdan seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Çarklı duvar saati, evinizin boş duran duvarlarında bir tanesinde saat seçeneğini kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz şık duvar saatleri evinize modern bir görünüm sağlayacaktır. Banyo seti modelleri, banyolarınız için yapabileceğiniz en şık dokunuşlar burada. Sade bir banyo diyerek geçmeyin. Yapacağınız küçük dokunuşlar banyonuza bambaşka bir görünüm kazandıracaktır. Yapmış olacağınız seçenekleriniz ile renk seçenekleri, kumaş seçeneklerinize göre pek çok ürün bulunmaktadır. Kimse eli boş dönmüyor. Banyo aksesuar seti içerisinde genel itibariyle; 1 tane çamaşır sepeti bulunmaktadır. Bu çamaşır sepetinin boyu: 58, derinliği 47, ayakları: 7cm dir. 1 tane havluluk, 1 tane el yıkamak için deterjan kabı, 1 tane çöp kovası, 1 tane tuvalet fırçası, 1 tane diş fırçalarını koymak için diş fırçalık, 2 ayrı ebatlarda paspas, 1 tane katı sabun kabı gibi istediğiniz renk ve tarzlarda, parçalarda pek çok banyo seti aksesuarları dekorarya.com online alışveriş sitesinde ulaşarak daha iyi hizmet alabilirsiniz.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.