Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Önde Gelen Teknoloji Firması, Gözünü Kripto Sektörüne Dikti!

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Önde Gelen Teknoloji Firması, Gözünü Kripto Sektörüne Dikti!

İlk olarak milyonlarca dolarlık değeri ile önde gelen teknoloji firması Huawei’nin cloud tarafı, Doğu Asya bölgesinde ve çevresinde bu teknolojilerin hızla yaygınlaşmasını amaçlayan Web 3 Alliance ve metaverse ve projesi ile birçok blok zinciri şirketiyle geniş çaplı bir ortaklık girişimi yaptı.

Ortaklık ve lansman duyurusunu açıklayan Morpheus Labs CEO’su Pei-Han, firmasının Huawei Metaverse ile Web3 Alliance’ın önemli ortaklarından biri olarak projeye dahil olduğunu açıkladı.

Böylelikle, gerçekleştirilen zirvede, Web3 Alliance ve metaverse ortakları dışında HKT Enterprise Solutions, China Telecom, China Unicom, China Mobility gibi bölgedeki diğer şirketleri de teknolojinin erişim alanını fazlalaştırma çabalarını gündeme getirmek üzere bir araya getirdi.

Edinilen bilgiye göre, Huawei Cloud, dünya üzerinde 700 milyonun üzerinde son kullanıcıya eriştiği için dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi ve üretkenliği artırmayı hedeflediği 30 kadar ülkede hükümet ve işletmelere bulut hizmeti, yapay zeka (AI) teknolojisi ve big data dağıtmayı amaçlıyor.

Huawei Genişlemeyi Artırmayı Hedefliyor​


Üstelik, firmalar arasında kurulan son blockchain işbirliği, Huawei’nin yeni teknolojileri artırma hedeflerinden yalnızca bir tanesi.
Ek olarak, 2021 yılında, 5G teknolojisi uluslararası boyutta yeni çıkmasına rağmen, 2030 yılına kadar 6G teknoloji ağını kullanıma sunmayı amaçladığını duyurmuştu.

Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.Önde Gelen Teknoloji Firması, Gözünü Kripto Sektörüne Dikti! yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.