Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Okeyy Net Okey

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Okeyy Net Okey​

Okeyy sitesi size en iyi halde okey oyunu oynama fırsatı veriyor. Okeyy net sitesine girdiğinizde ana sayfada girebileceğiniz okey odalarını görebilirsiniz. Direkt olarak bu odalara girerek okey oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca ana sayfada sitede anlık olarak kaç ferdin oynadığı yazıyor. Böylelikle kaç kişiyle beraber okey oynadığınızı görebilirsiniz. Okeyy net internet sitesine giriş yaptığınızda ana sayfada hemen oyna yazan kırmızı bir buton yer alıyor. Bu butona tıklayarak direkt olarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Okeyy net yardımıyla herhangi bir arkadaşa gereksinim duymadan site üzerinden online bir biçimde oyun oynayabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde yepyeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Okeyy net size büyük bir fırsat sunuyor. Bu fırsattan derhal faydalanabilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.