Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Oasis Labs, DeFi Ve NFT’ler İçin Hazırlıklara Başladı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Oasis Labs 160 milyon dolarlık yatırım fonunun ardından, şimdi DeFi ve NFT’ler için zemin hazırlamaya başladı.
Başka bir “katman1” akıllı sözleşme platformu, kendisini kullanıcılar ve işlem hacmi için giderek daha kalabalık bir yarışa hazırlanıyor.

22 Kasım Pazartesi günü, Oasis gizliliğini koruyan blokzinciri ağının geliştiricileri; Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu ParaTime akıllı sözleşme yürütme ortamı olan Emerald’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.Oasis, her biri farklı bir sanal makine yürütme ortamı ile çalışabilen birden fazla ParaTimes’ın aynı blokzincirinde aynı anda çalışmasına izin verecek.

EVM uyumlu bir Paratime, Ethereum geliştiricilerinin, ETH ve diğer EVM uyumlu katman1 zincirine özgü kod kopyalarını hızlı bir şekilde aktarmalarına olanak tanıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Oasis Labs, DeFi Ve NFT’ler İçin Hazırlıklara Başladı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.