Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Nurettin Yüksel Kimdir?

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

advertseo

Yeni üye
nurettin-yuksel-kimdir-1024x576.jpg

Nurettin Yüksel Kimdir?

Nurettin Yüksel, profesyonel hayvancılık alanında kendi yaptığı yem formülasyonları ile besicilikte önemli işlere imza atıyor.
Besi hayvanlarının cinslerine göre gerekli hammadde tedariği, vitamin ve mineral takviyeleri ile besicilere doğru sürede kondüsyonları yüksek bir şekilde hayvanlarını yetiştirmelerini sağlıyor.

Nurettin Yüksel, ülkemizdeki hayvan ırklarının besi için çok uygun olmadığını ve ithal hayvanların bu konuda çok daha verimli olduklarını belirtiyor.
Yurt dışından ithal etçi ırk getirmek doğru cins ve beslenme metodları ekonomiye katkı sağlanmak günümüzde çok önemli bir boyut kazanmış durumda.

Nurettin Yüksel, İsviçre, Hollanda, Belçika, İskoçya, İsveç, Fransa gibi ülkelerden ithalat yapılmakta olduğunu belirtiyor. Belçika Mavisi, Hollanda Holstein, İsviçre Simmeltal, İskoçya Angus, Fransa Charolais gibi çeşitli ırklar bulunmakta.

Besilik sığır ithalatı, Beslenme Danışmanlığı. Yem, hammadde Tedariği konularında Nurettin Yüksel Livestock instagram hesabından takip edebilirsiniz.
Kaynak : Nurettin Yüksel Kimdir? Profesyonel Besicilik ve Hayvancılık - Hayvancılık, Tarım Gıda, Tarım, Beslenme, Tarım Haberleri, Sağlıklı Beslenme, GDO, Beslenme ve Kanser
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.