Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Netflix Türkiye üyelik ücretlerine zam yaptı: En pahalı abonelik 200 TL oldu

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Netflix Türkiye, üyelik ücretlerine zam yaptı. "Temel Plan" paketi, yeni zam ile birlikte 63,99 TL’den aylık 99,99 TL'ye çıktı.

Aynı anda maksimum iki ekrandan içerik izlenmesine imkan veren Standart Plan'ın ücreti ise 97,99 TL'den 149,99 TL'ye yükseldi. Son olarak en kapsamlı paket diyebileceğimiz ve aynı anda 4 ekrandan içerik izlenmesine izin veren Özel Plan'ın fiyatı 130,99 TL‘den 199,99 TL'ye çıkarıldı.


Şirketin web sitesinde şöyle bir ifade yer alıyor:

Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e‑posta göndererek bilgilendirme yapacağız.

Şirket en son zammı geçtiğimiz ocak ayında yapmıştı. Üstelik platform, birçok ülkede şifre paylaşımına karşı önlem amaçlı bazı güncellemeler yaptı. Bu güncellemelerden sonra aynı evde yaşamayanlardan ancak aynı hesabı kullananlardan ekstra ücret alınacağı açıklandı. Birçok ülkede uygulamaya alınan bu sistem, henüz ülkemizde kullanılmaya başlanmadı. Netflix'in son zammından sonra bu sistem kullanıcılar tarafından nasıl karşılanır, o da ayrı bir merak konusu.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.