Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

MWTR Projesi Nedir?

Metaren

Administrator
Yönetici
Metaren tarafından düzenlenen MWTR projesi, Metaren.Web.TR domaini üzerinden tüm projelerimizi bir araya getirmek ve webmaster adaylarına, webmaster olma yolunda temel bilgileri öğreterek gelişim sürecine hazırlamaktır. Birçok platformda yıllar önce paylaşılmış, unutulmaya yüz tutmuş konuları da ele alacağımız gibi, kendi projelerimizden de bahsederek sizleri bir adım öteye taşıyacak, ufkunuzu genişletecek fikirlerimizi de paylaşacağız.

Ruşen

Moderator
Yönetici
Forumun tam amacı nedir şimdi, webmaster forumu mu genel forum mu? :unsure: :ROFLMAO:

Hayır, sadece webmaster forumu olacak diyorsanız bizim @Handan la burada ne işimiz var.

Metaren

Administrator
Yönetici
Forumun tam amacı nedir şimdi, webmaster forumu mu genel forum mu? :unsure: :ROFLMAO:

Hayır, sadece webmaster forumu olacak diyorsanız bizim @Handan la burada ne işimiz var.

:unsure: Dur biraz düşünmem lazım, bir dakika, buldum buldum. İçerik üretebildiğimiz sürece amacımız genel forum olmak. Ama temellerimizi webmaster forumu içeriklerine bağladığımız da bir gerçek.

Ruşen

Moderator
Yönetici
Kadınca Sohbet kategorisine kadar yeni yeni bir çok alan açıldı. Umarım takip edebileceğiz konuları :sneaky:

emreqoral

Yeni üye
Webmaster forumu olmak, genel forum olmaktan daha zor gibi geldi bana. Zaten bu işi ilerletmiş forumlar var. Ki ben o forumların birinden görüp de geldim. Destek amaçlı da üye oldum.

Umarım hedeflerinize ulaşırsınız. İyi çalışmalar...

Metaren

Administrator
Yönetici
Webmaster forumu olmak, genel forum olmaktan daha zor gibi geldi bana. Zaten bu işi ilerletmiş forumlar var. Ki ben o forumların birinden görüp de geldim. Destek amaçlı da üye oldum.

Umarım hedeflerinize ulaşırsınız. İyi çalışmalar...

Kalıplaşmış / markalaşmış forumlar haricinde piyasaya yeni forum olarak giriş yapmak, genel / oyuncu / webmaster ayrımı olmadan oldukça zor. Günümüzde büyüme ivmesini koruyan yeni forum türü ne yazık ki sadece w*rez paylaşımı yapılan forumlar için mümkün.