Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

MWTR Güncel Tasarımı - XenGenTR

Metaren

Administrator
Yönetici
Gelişmiş forum yazılımı XenForo ile hayata geçirilen MWTR Forumumuzda yeni tasarıma geçilmiştir. Forumumuzun kurulmasından önceki test süreçlerimizde, birçok XenGenTR makalesi incelenmiş ve detaylı, hızlı bilgiler edinilmiştir.

XenGenTR'nin sitemize katkıları gerçekten önemlidir. Öyle ki XenGenTR tarafından yayınlanmış Türkçe dil dosyası sayesinde forumumuz Türkçeleştirilmiştir.

Güncel XenGenTR v5 temasından önce birçok ücretsiz temayı test forumumuzda aktif ederek, gerekli testler ve geliştirmelerimizi eklememize rağmen bizim içimize sinmemişti. Bir tık, pahalı gibi gözükse de forumumuzun gelişimine katkı sağlayacağını ve özellikle yeni ziyaretçileri sitede tutacağına inandığımız XenGenTR Style v5 - 5. Nesil temaya geçiş kararı alınmıştır.

Süreç içerisinde maddi manevi desteklerini ekibimizden esirgemeyen eTiKeT™ 'e teşekkürü bir borç biliriz.
 

Handan

Moderator
Yönetici
Tasarım gerçekten çok güzel olmuş, bugüne kadar hesap makinesine mi bakıyorduk diye düşünüyorum.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.