Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Metaren

Administrator
Yönetici
Metaren tarafından düzenlenen MPWTR projesi, MarketPlace.Web.TR domaini üzerinden Market Place platformları hakkında detaylı bilgiler paylaşılmasını hedeflemektedir. Trendyol, Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti gibi pazaryeri sitelerinin tedarikçileri ve müşterileri için çeşitli bilgilerin paylaşıldığı sitemiz, hem yeni satıcılar hemde internetten ürün satın alacaklar için önemli bir website olma yolundadır.
 

Metaren

Administrator
Yönetici
Pandemi öncesinde bu projeyi tam anlamıyla faaliyete geçirebilseydik güzel olacaktı. 😔
Maalesef, birçok projemize olduğu gibi bu proje için de zaman ayırmakta problem yaşadık. Pandemi başlangıcına yetişebilseydik, şuan binlerce üyemiz olabilirdi haklısın ama MPWTR Projesinin temeli, geleceğin ticareti olduğu için kaçırılmış olarak görmüyorum. Umarım en kısa sürede tam randımanlı çalışır vaziyete gelecektir.
 
Benzer konular Forum Tarih
Metaren MPWTR Projesi 0 249

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.