Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Move-to-Earn Projesi Bir DDoS Saldırısı Daha Yaşadı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Move-to-Earn Projesi Bir DDoS Saldırısı Daha Yaşadı

Son dönemde kripto para piyasasında dikkat çeken Move-to-Earn projesi STEPN, bir DDoS saldırısı daha yaşadı.

Popüler kripto para oyunlarından ve uygulamalarından olan Stepn, son dönemdeki kötü gidişatı yetmezmiş gibi bir de önemli bir saldırı yaşadı.

NFT’ler için Solana ağını tercih eden Stepn’in, bu hafta sonu DDoS saldırısı yaşadığı açıklandı. Böylece geçtiğimiz birkaç aydaki saldırılar ile birlikte toplamda üç DDoS saldırısı kayıtlara geçti.

Stepn ekibinin yaptığı açıklamaya göre; özellikle 5 Haziran gecesinde birçok saldırı girişimi ile karşılaşıldı. Sunucuların güvenliğini sağlamanın 1 ila 12 saat arasında sürebileceği belirtilirken yatırımcılara ise bu bakım süreci esnasında dinlenmeleri ve yürüyüş yapmamaları önerildi.

İnsanların sahip oldukları ayakkabı türü üzerinden yürüyüş veya koşu yapmaları durumunda GST tokenleri ile ödüllendiren STEPN, inanılmaz popüler bir noktaya ulaşmıştı.
1 ay gibi kısa sürede %300’den fazla yükseliş yaşayan STEPN, daha sonra sektörün genel düşüş yaşaması ve Çin’den gelen yasaklama haberi ile yönünü düşüşe çevirdi.

Ayrıca yaşanan bu saldırılar ve ağdaki genel güncellemeler, STEPN’in popülerliğini azaltmakta.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Move-to-Earn Projesi Bir DDoS Saldırısı Daha Yaşadı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.