Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mobil uygulama trendleri ve globalde büyümenin yeni yöntemleri [Canlı Yayın]

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
G

Gözde Ulukan

Misafir
Haziran ayında, Webrazzi olarak Facebook ile yeni bir canlı yayın serisine başladık ve Facebook Tech Talks olan etkinliğimizin adı, Facebook'un çatı şirketinin ismi değişince "Meta Tech Talks" olarak yeniden adlandırıldı. Meta Tech Talks'ta bugün mobil uygulama trendlerini ve globalde büyümenin yeni yöntemlerini konuşuyoruz.

"Mobil uygulama trendleri ve globalde büyümenin yeni yöntemleri" adlı oturumda özellikle mobil uygulama ekosistemini detaylandıracak ve bu ekosistemin crossborder özelliklerinden bahsedilecek. Aynı zamanda Rockads'in bu alanda sağladığı faydalar ile girişimlere ilham olacak konular da gündemimizin ana maddelerini oluşturacak.

Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal'ın moderatörlüğü üstlendiği oturumumuzun konuşmacıları ise Rockads Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Çelik, Meta Türkiye Mobil Uygulamalar, Telekomünikasyon, Finansal Servisler Ürün ve Performans Lideri Can Gökhan ile Meta Türkiye Mobil Uygulamalar, Telekomünikasyon & Finansal Hizmetler Sektör Lideri Irmak Emekdaş.

İyi seyirler!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam