Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Mobil kripto bankacılık uygulaması Metavest, 1,6 milyon dolar tohum yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Teknoloji sektörünün en önemli alanlarından biri haline gelen blockchain ve kripto para girişimleri yatırımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yerli bir çözüm olan mobil kripto bankacılık uygulaması Metavest, geçtiğimiz Nisan ayı içinde tohum yatırım turunu tamamladığını duyurdu.

Metavest tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, tohum yatırım turunda 1,6 milyon dolar yatırım aldı. Blockchain üzerindeki finansal ürünleri kullanıcılarına sunma hedefi ile kurulan Metavest, 1,6 milyon dolarlık tohum yatırım turunu yerli ve yabancı yatırımcıların katılımıyla tamamladı.

Aktarılan bilgilere göre tohum yatırım turuna Transfero Group’un yanı sıra Türkiye ve yurt dışından çeşitli melek yatırımcıların katıldıklarını da ekleyelim.


Metavest ekibi tarafından paylaşılan bilgilere göre alınan yatırım, finans ve blockchain alanındaki en yetkin yetenek havuzuna erişmek ve projenin yoğun rekabet ortamında finansal risklerden uzak ve sürdürülebilir bir şekilde ilerletilmesi için kullanılacak.

2021 yılının Kasım ayında Nafiz Bayındır tarafından kurulan Metavest, şu an için 20 kişiye yaklaşan bir ekip ile birlikte yönetiliyor. Metavest, kullanıcılarına banka hesaplarından Metavest uygulamasına doğrudan fon aktarımı, MVST ismi ile kendi kripto ve DeFi üzerinde bulunan sabit getiri odaklı fırsatlara kolay ve güvenli bir şekilde erişim imkanı sunacak. Dilerseniz Metavest’in Private Beta versiyonu için bekleme listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.