Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Meta’nın Yeni İstikameti Brezilya

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
Meta-nın Yeni İstikameti Brezilya

Meta’nın 25 Ocak’ta yayımlanan tescil başvurusu; INPI’nın onayından önce itiraz bekleme sürecinde.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Meta, Bitcoin ve kripto para ilişkili hizmetlerin yazılım ve donanımını tasarlamak, geliştirmek ve düzenlemek için; Brezilya yetkililerine marka tescili başvurusunda bulundu.

Facebook, yakın zamanda Metaverse evreninde faaliyet göstermek adına Meta olarak yeniden markalaşmıştı. Facebook bu adımla birlikte birçok kez kripto alanına girmeye çalışsa da bir dizi düzenleyici engelle karşılaşmıştı.

Kripto alanındaki çalışmaların hızlanması adına Meta, Brezilya Ulusal Sınai Mülkiyet Ofisi (INPI)’ye marka tescili başvurusunda bulundu. Başvuru kripto ürün ve hizmetlerinde alım-satım, cüzdan ve borsa platformları ile ilgili yapıldı.

Meta’nın 25 Ocak’ta yayımladığı tescil başvurusu, 5 Ekim’de Jamaika’dan yapıldı. Şimdi ise INPI’nın onayı öncesinde itiraz sürecinde bulunuyor.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.