Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

MetaMask, Aylık 21 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Son zamanlarda dijital varlıkların hızla artış göstermesi nedeniyle, çok fazla sayıda yatırımcı kâr elde etmek için pazara giriyor. Bu nedenle, borsaların ve dijital kripto para cüzdanı Metamask kullanıcı sayısı son aylarda ciddi bir artış yaşadı.
Kripto para borsaların yanı sıra, cüzdan servis sağlayıcılarının da kullanıcı sayılarının aartış gösterdiği gözüktü. Buna göre Consensys şirketine bağlı olan MetaMask cüzdanı ile ilgili yakın tarihli bir rapor yayımlandı.

Rapora göre önde gelen kripto para cüzdanı, son dönemlerde %420’lik kullanıcı tabanı artışı yaşadı. Her ay cüzdanla işlem yapan toplam kullanıcı sayısının yaklaşık 21 milyon olduğunu göstermekte.Consensys yakın zamanda bağış kampanyasında 200 milyon dolar topladı. Bu durum insanların hâla şirket ürününü her zamankinden daha fazla kullandığını göstermekte. NFT pazarının ilgi odağı olduğu nisan ayında, cüzdan kullanıcı sayısı yaklaşık 5 milyon civarındaydı. DeFi ve NFT sektörlerinin daha çok benimsenmesi sayesinde MetaMask cüzdanı kullanıcı sayısını önemli ölçüde artırmış oldu.

İlginizi çekebilir: Metamask Cüzdanı Nasıl Oluşturulur?

Bizi Telegram’dan Takip Edin!MetaMask, Aylık 21 Milyon Kullanıcıya Ulaştı! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Benzer konular Forum Tarih
B Elektronik Para 0 32

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.