Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Meta, Keke Palmer ile "Metaverse 101" yayınlarına başlıyor

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Meta, metaverse'ün ne olduğunu daha iyi anlatabilmek ve bu kavramı bilmeyenlere tanıtabilmek amacıyla "Are we there yet?" adı verilen bir yayın serisine başladı. Yayın serisine temel olarak "Metaverse 101" demek mümkün. Zira Meta, bu yayınlarla Facebook ve Instagram sayfalarında, metaverse'deki gelişmelere ışık tutmaya yardımcı olacak bir seri başlatmış oluyor.

Programın sunuculuğunu, ünlü oyuncu Keke Palmer üstleniyor. Şirket, bu yayın serisi ile metaverse'ün herkes için ulaşılabilir olduğunu hissettirmek istiyor. Meta, aynı zamanda kavramın daha iyi bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Meet the most inventive metaverse creators and experts without leaving your home. With @KekePalmer behind the wheel, the road trip of a lifetime is about to begin. Coming July 26. pic.twitter.com/ZbgSqG4UUl

— Meta (@Meta) July 21, 2022Meta, her bölümün, Keke Palmer ile çeşitli içerik oluşturucular, sanatçılar, uzmanlar ve daha fazlası arasında geçeceğini söylüyor. Sunucu ve katılımcılar yayın süresi boyunca bir arabanın içinde sohbet edecek ve sanki gelecekte seyahat ediyormuş gibi görünecek. Bu da izleyiciler tarafından metaverse evreninin daha yakından hissedilmesine yardımcı olacak.

Vishal Shah ve Keke Palmer

Palmer ve katılımcılar, gelişmekte olan metaverse ortamının, insanların kendilerini daha yakın hissetmelerine ve daha iş birlikçi olmalarına nasıl yardımcı olacağını ve bunun herkes tarafından nasıl inşa edileceğini tartışacak.

Programın bugün yayınlanacak ilk bölümünde Palmer, Meta'nın metaverse başkan yardımcısı Vishal Shah ile bir röportaj gerçekleştirecek. Shah ve Palmer, Meta'nın metaverse arabasına atlayacak ve Horizon Worlds yaratıcılarının geliştirmiş olduğu ilginç alanlardan bahsedecek.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.