Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Mesajları Görün ve Yönetin

FWTR RSS

Moderator
Facebook’ta hangi mesajları alırım?

Bu, Facebook’ta mesajların kullanımıyla ilgilidir. Messenger uygulamasıyla veya messenger.com ile ilgili yardım için Messenger Yardım Merkezi‘ni ziyaret edin.

 • Gelen kutunuza, Facebook’taki arkadaşlarınızdan gelen mesajlar düşer.
 • Facebook’ta arkadaş olmadığınız biri size mesaj gönderirse, bir bağlantı isteği alırsınız.
 • Spam mesajlar filtrelenerek mesaj isteklerinizden çıkarılır.

Mesaj isteği nedir?

Bu, Facebook’ta mesajların kullanımıyla ilgilidir. Messenger uygulamasıyla veya messenger.com ile ilgili yardım için Messenger Yardım Merkezi‘ni ziyaret edin.Mesaj isteği, Facebook’ta arkadaş olmadığınız bir kişinin size bir mesaj gönderdiğini haber verir. Mesaj isteklerini kontrol etme hakkında bilgi alın.Spam olduğunu düşündüğümüz mesajlar filtrelenerek isteklerinizden çıkarılır. Gelen kutunuza gelen mesajlar hakkında daha fazla bilgi alın.

Facebook’ta mesaj isteklerimi nasıl kontrol ederim?

Facebook’ta bağlantı kurmadığınız birisi size mesaj gönderirse, bir bağlantı isteği alırsınız.Bağlantı isteklerinizi Facebook’ta görmek için:

 1. Facebook’un sağ üst köşesindeki
  assets
  simgesine tıklayın.
 2. Messenger‘dan sağ üstteki
  assets
  simgesine tıklayın.
 3. Mesaj İstekleri‘ne tıklayın.

Buradan, bağlantı isteğine tıklayın ve ardından:

 • Konuşmayı açmak için Yanıtla‘yı seçin.
 • İsteği kaldırmak için Sil‘i seçin.

Bir bağlantı isteğini silmeniz halinde bu mesajı bir daha göremeyeceğinizi aklınızda bulundurun. Sildiğiniz isteği gönderen kişiyle mesajlaşmak istiyorsanız bu kişiye bir mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınız bu kişinin bağlantı isteklerine gidecektir.

Okumaya devam et...
 
Benzer konular Forum Tarih
F FWTR Projesi 0 315

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.