Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Mastercard, ilk NFT’sini Çekilişle Verecek!

E

elif tanriverdi

Misafir
Mastercard, dünyaca ünlü teknik direktör ve Mastercard’ın küresel elçisi Jose Mourinho ile iş birliği içinde ilk NFT’sini çıkardığını açıkladı.

Mastercard NFT’sinde, Mourinho’nun imzasının da yer aldığı dijital bir futbol topundan oluşuyor.

Basın açıklamasında NFT’ler hakkında verilen bilgiler verildi. Buna göre NFT’ler dijital sanat, müzik, koleksiyon ürünleri ile daha fazla alanda popülaritesinin artığına değinildi.

NFT’yi kampanya ile tanıtan şirket, Birleşik Krallık’ta yapılacak çekilişle NFT’nin verileceği söylendi. Bu bölgede yaşayan kart sahiplerinin 30 Eylül’e kadar kampanyaya kaydolmaları çağrısında bulunuldu.

Geçtiğimiz Visa, NFT projesi olan CryptoPunks’tan bir NFT satın aldığını açıklamıştı. Söz konusu NFT için 150 bin dolar değerinde ETH ödemişti.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.