Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Mağazanız Trendyol’da yayında! – 26.10.2021

MPWTR RSS

Moderator
Mağazanız Trendyol’da yayında!
trendyol partner
Değerli İş Ortağımız,
Mağazanız Trendyol’da yayında!
Aşağıdaki adımlara dikkat ederek, mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android sistemli bir telefonda Trendyol uygulaması üzerinden mağaza sayfanıza giderek güncellemelerinizi kontrol ediniz. İçinde bulunduğunuz kampanya dönemlerine uygun güncel banner görselleri, ürün kullanımı ve fiyatlandırma yapmaya dikkat ediniz. Yönlendirme yaptığınız sayfaların aktif olduğundan emin olunuz.Tüm ürünler yayında ve stoklu olmalıdır. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden mağaza sayfanıza yapacağınız yönlendirmeler trafiğinizi artırmada yardımcı olacaktır. Mağaza oluşturma süreci ve kullanım kurallarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Trendyol Ekibi

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.