Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Madencilik Şirketi Bitfarms 8 Ayda 2.000’den Fazla Bitcoin Üretti!

E

elif tanriverdi

Misafir
Kanada merkezli madencilik şirketi Bitfarms; bu yılın ilk sekiz ayında 2.000’den fazla Bitcoin ürettiğini açıkladı. Bitcoin’in toplam hash oranının tek başına %1’inden fazlasını temsil eden Bitfarms, ağustos ayında 354 adet Bitcoin çıkardı.

Ağustos ayında ise bu yılki en üretken ikinci ayını geçtiğini açıkladı. Yılın başından beri toplamda 2.102 tane Bitcoin üretti. Bitfarms, dün yaptığı açıklamada Québec’e bağlı Sherbrooke şehrindeki yerel yöneticiler ile 96 MW’lik bir hidroelektrik anlaşmasına vardığını duyurmuştu.

Cowansville’deki tesisini kullanmaya başlayan şirket; sipariş ettiği 7.230 tane Bitmain S19j Pro model miner’ın ilk partisinin bu ayın sonunda teslim edilmesini ve bu cihazların fazladan 723 PH/s üretim gücü sağlayacağını öngörülüyor.

Bitfarms’ın CEO’su Emiliano Grozdki; şirket olarak ilerleyen aylarda toplamda 2 EH/s’den fazla üretim gücüne ulaşacaklarını açıkladı. 2017’de kurulan şirket, sahip olduğu 2.028 tane Bitcoin için bu ayın başından itibaren saklama hizmeti almaya başladı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.