Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Link Uzatma Sitesi - Aaa...aaa.com

Metaren

Administrator
Yönetici
Link kısaltma sitemiz URL.Gen.TR faaliyete geçti ve API desteği sunuyor. Manuel işlem yapılmasına gerek kalmadan, sitenizdeki tüm linkleri otomatik kısaltma fırsatınız var. Ancak domain uzantısı başlı başına uzun yorumlarını en yakınlarımızdan işitince motivasyonumuz da düşmedi değil. Sonuçta domain slash ile birleşince toplam 11 karakterden oluşuyor.

İnternet sektörü mübalağasız, ucu bucağı olmayan bir dünya. Link kısaltma sektöründe mizah amaçlı da olsa, 11 karakterden uzun hizmet veren web siteler var. Bunlardan biri Aaa...aaa.com ! Tam 63 tane a harfinin yan yana gelmesinden oluşan bir domaindir. Kısaltılan linkin devamı da bir çok büyük ve küçük a harfinden oluşan kombinasyona sahip.

Link:
http://aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.com

Kısaltılmış linkimiz:
http://aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.com/#AAaAaaaAAAaAaaAAAaAaaAAAaaaaAAAaaAAaAAAaAaaAaAAAAaAaAAAAAAAaAaAAAAaaAaAAaAAaaaAaAAAaAAaaAAAAAaaAaAAAaAAAaaAaAAAaAAAaAaaAAAaaAa

İçerik tabii ki mizah amaçlıdır. Genel kültür bilgisi olarak düşünebilirsiniz.
 

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Bu siteyi açmadan önce üzerinde çok düşünülmüş bence. Şaka falan da yapmıyorum. Adamın reklam yapmasına gerek yok, baksanıza burada bile tiye almak için konu açılmış. Güzel proje (y)
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.